Föremål som liknar pall
5120 Pall
Gustaviansk stil. Höjd: 50cm
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
4231 Fotpall
Rotting. Diameter: 30 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 22 april 2024
4308 Kökspall
1950-tal, slitage. Höjd: 60 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
9076 Fotpall
Rokokostil. Längd: 31 cm, djup: 31 cm, höjd: 17 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2024
9154 Pallar
2 st, bemålat trä. Höjd: 45-66 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 8 april 2024
8172 Kökspall
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2024
7261 Pall
Furu. Bredd: 70 cm, djup: 26 cm, höjd: 33 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 25 mars 2024
7044 Pallar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 mars 2024
7469 Pall
1950-tal. Längd: 55 cm, d 37,5 cm. Höjd: 48,5 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2024